Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Yeni Cadı ve Büyücüler Birtakım Duyurular

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ören Bayan
Game MasterDuyurular
Yeni Cadı ve Büyücüler için Birtakım Duyurular

Çok sevgili sihirli çocuklarım,

Görüyorum ki aramıza birbirinden parlak büyücü ve cadılar katılmaya başlamış. Öncelikle admin kadromuz adına hepinize hoşgeldiniz demek istiyorum. Hesaplarımıza göre sitemiz tam olarak 10 yaşında. Buralardan daha önce kimler geçti kimler. İnsanın düşündükçe iç çekesi geliyor. Herneyse…

Sizlerin gelişiyle beraber sitemizde birtakım aktiflik çalışmaları başlayacaktır. Nedir bu çalışmalar? Kurguların düzenlenmesi, eski ve yeni üyeleri ortak noktada buluşturacak şekilde genel kurgunun üyelere entegre edilmesi gibi hepimizin bildiği muktedir adımları atıyor olacağız.

Kurallar, kurallarımız...


Öncelikle her site gibi bazı kurallarımız var lakin mevzubahis sitelerin aksine bu kuralları kafamıza göre esnetmiyor, üye ayrımı yapmadan uyguluyoruz. Kurallarımızın bir çoğu yıllar içerisinde oyuncularımızın ihtiyaçlarına göre şekillenmiştir. Sizler de okuduğunuzda kuralların kurgu tutarlılığı ve üyelerin birbirleri arasındaki hak ve sınırlarını korumak üzerine olduğunu göreceksiniz. 10 yıllık muhteviyatımız ve huzurumuzu objektif admin yaklaşımını mecburi kılan bu kurallara borçluyuz.

Öve öve bitirmediğimiz kurallarımız için tık!

Sistemler, sistemlerimiz...


Sitemizde aşina olmadığınız bazı sistemler olabilir. Örneğin üye kıdemlerini adil bir şekilde belirlemek üzere yarattığımız bir düşünseli sistemimiz var, bu sitemi gözden geçirmenizi çok isteriz. Düşünseli sistemi yazarların rplerini adminlerin zevkine göre puanlayan bir sistem değildir. Her üye yazdığı rp sayısınca puan alır ve kariyerinde ilerler.

Sistemlerimiz ilgili forumların başına sabitenmiş olmakla beraber şöyle bir forum altında bir araya getirilmiştir. İncelemek için tık!!

Emek, hayal gücü ve başarı el ele yürür


Şahsen her kıdemli rütbede adminlerimizi ve tanıdığımız insanları görmekten pek hoşlanmıyoruz. Bunun için üzerine tıklayabileceğiniz üzere bir Büyücedünya Seçim ve Atama Sistemimiz var. Lakin mevcut konsey üyemiz olmadığından ötürü bir başlangıç noktası olarak atamalar Konsey Başkanı tarafından yapılacaktır. Sitemiz konsey üyesi alacak kadar palazlandıktan sonra yeniden seçime gidecek ve bu önemli rütbelerin sahiplerini tekrardan belirleyeceğiz.

Fakat dediğimiz gibi tüm kıdemli alanlarda yalnızca tanıdığımız insanları görmek istemiyoruz. Bu sebeple St. Mungo ve Sihir Bakanlığı gibi alanlarda yerlerinizi erkenden almanızı rica ediyoruz. Eski üyelerimiz belirtilen süreler arasında siteye döndükleri taktirde eski rütbeleriyle rpg hayatlarına devam edebileceklerdir. Merak etmeyin siz rütbelere başvurduğunuzda biz eski rütbe sahipleri ile iletişime geçip, kimsenin rahatını bozmadan gerekli ayarlamaları yapmaya çalışıyoruz.

Site tarihine göre revize etmemiz gereken bir ana kurgumuz var. Bunu en kısa sürede gerçekleştireceğiz ama şimdilik vermiş olduğum linke göz gezdirirseniz ne çeşit bir kurguya sahip olduğumuzu anlayabilirsiniz.

Anasayfada gördüğünüz böceklere gelelim. Siyasi bir istikrarsızlık döneminde bölünmüş bir büyücedünya yapımız var. Bakanlık yanlıları Scuta, bakanlık karşıtları ise Bellatores diye özetleyebiliriz. Bu iki örgütün başına geçecek, siyaset çomak sokmak isteyen cengaver karakterler arıyor olacağız. Kurgunun linkini tam olarak buraya bırakıyorum.

Hepinize sihirli günler dilerim!© HOGWARTS RPG
Yeni Cadı ve Büyücüler Birtakım Duyurular BLDMk9

Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Yeni Cadı ve Büyücüler Birtakım Duyurular
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Kayıp Parşömen :: Genel İşleyiş :: Duyurular-