Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Bazı Oyunlar ve Arkadaşlıklar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
Diana Destinee
Gryffindor
Ϟ Rp Beğenileri : 38

Diana Destinee
Gryffindor

Bazı Oyunlar ve Arkadaşlıklar Tumblr_n11lceXoF11qi1b4ko1_250

Bazı Oyunlar ve Arkadaşlıklar
Eylül 1975

Diana Destinee, Dylan Ronald Cooper, Annalise Raine Cooper, Ian E. Galen, Parfait Chance Berthelémy, Adam Collins, Maxime Vachier-Lagrave, Melody Berilda Everdeen, Lena Dora Warner

Öğrenciler, aylak bir şekilde dolandıkları yazın ardından henüz kendilerini toparlayamamışlardı. Yoğun ödevlerin yanı sıra çoğu profesörün yeni bir kadroyla okula gelişi de hepsini afallatmış, senelerdir öğrendkleri stratejileri de yerle bir etmeyi başarmıştı. Fransa'dan gelen yeni büyücünün kendilerine vereceği bir armağanla eğlenecekler, arkadaşlıklarını doldurup yeni bir deneyim elde edeceklerdir.

Bazı Oyunlar ve Arkadaşlıklar Hairst10 Bazı Oyunlar ve Arkadaşlıklar Tumblr10
diana:
 

.:
 

❤ :
 En son Diana Destinee tarafından 19.02.21 1:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Parfait Chance Barthélemy
Gryffindor
Ϟ Rp Beğenileri : 50

Parfait Chance Barthélemy
Gryffindor

Şimdi yoldaşlarım. Beni Beauxbatons'tan, Hogwarts'a sürme kararı ne kadar doğruydu soruyorum size. Beauxbatons'ta, Muggle Bilimleri Profesörü benim annemdi canım yoldaşlarım. Sürekli sağdan soldan çıkıp beni engellemeye çalışırdı. Hogwarts'ta ise, çok sevdiğim kuzenim Allison var. Kendisi burada şifacı olarak çalışıyor. Bizim aile ilişkilerimiz de baya kuvvetlidir. Yani Sebastian var mesela Hufflepuff'ta. Tüm Hufflepuff'lara gıcığım ama kendisi ayrıdır. Biri Sebastian'a bir şey yapsa tepesine binerim falan. Allison bacım da sağ olsun dışarıdan bir şeyler sokmama yardım ediyor.

Tabi yakalanırsam, onu bu işe karıştırmıyorum. Thehehe.

Cübbemin içine sakladığım bir şişe ateşviskisi şişesi, şarapçı gibi gazete kağıdı ile sarılmıştı, cebimde de bir paket sigara ile hastane kanadından çıktım. Sanki hiç bir şey yokmuş gibi ıslık çalarak merdivenlerden çıkmaya başladım. Şişe de büyüktü yani, tek başıma içmezdim. Ben böyle dost canlısı, eşitlikçi bir adamım yoldaşlarım. Bizim binadaki, yatakhane arkadaşlarımla paylaşırım şişeyi. Dylan kafa çocuk. O kesin içer benle de. Ian ortama kız da gelsin ister. Böyle sosis partisi sevmiyor o. Max benden haz etmiyor ama kral adam o da katılır. Adam'ı da döve döve içiririm artık.

Neyse merdivenlerden çıkıyorum, millete sataşıyorum falan derken bir baktım bizimkiler 5. katta pinekliyorlar. Tüm bizim yatakhane ve binadaki kızlar. Baya da çoklu grup olmuşlar. Tabi ki benim paylaşımcı ruhum durmadı yoldaşlarım. Hemen koştum yanlarına. "Pışt!" dedim ilerlerken. Yanlarına gelince de "YOLDAŞLARIM!" diye hitap ettim bunlara. Sonra da "Bakın dostunuz size ne getirdi!" dedikten sonra cübbemin içine sakladığım eşek gibi ateşviskisini çıkarıp bunların tam ortasında duran Diana'nın kucağına ZIBAM diye attım. "Eğlence var eğlence!"

Sonra da baktım bunlara gülümseyerek.

Başım dik.

Gururla.
Bazı Oyunlar ve Arkadaşlıklar Sadas

Diego ve Parfait, Amerika'ya adam dövmeye giderken:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Diana Destinee
Gryffindor
Ϟ Rp Beğenileri : 38

Diana Destinee
Gryffindor


Daha şimdiden kolu ağrımaya başlamış, sayfaların üst üste bindiği parşömenler önünde küçük ve engebeli bir kule oluşturmuştu. Masadan ısrarla kalkıp arkadaşlarını biraz temiz hava alabilmek için sürüklemesine ramak kalmıştı ki kendisinden erken davranan kişi Melody olmuştu. Neredeyse tüm takımı toplamış, ortak salondan iteleyip kulenin ucuna götürerek dersten uzaklaşmalarını sağlamıştı. Öyle ki, Adam bile boğulmuş olsa gerekti. Zira elindeki parşömeni sıkıntılı bir nefesle kenara atmasının başka hiçbir açıklaması olmayacaktı.

Çok geçmemişti ki tanıdıkları bir ses karşıdan sallana sallana gelirken tüm grup büyücüye doğru bakmıştı. Parfait ellerini cebine sokmuş, havaya bakınırken yanlarına ulaştığında kolunun altına sıkıştırdığı koca bir şişeyi gözlerine doğru tutarak güçlü bir sesle konuşmaya başlamıştı. Diana tam ağzını açacaktı ki kaba şişe kafasından kucağına doğru düştüğünde avuçlarını açmış, küçük kollarıyla ağır şişeyi tutmak için ufak bir çaba vermişti. "Bu ne?" dedi kaşlarını kaldırarak. "Yine mutfaktan ne aldın Pa-" diyecekken "Ateşviskisi!" diye dudaklarını aralamıştı. "Nerden buldun bunu?" dedi ağzını kapatmaya çalışarak. Ateşviskisini ismen çok kez duymuştu. Nihayetinde annesi geceleri bir bar işletiyordu.

Büyük şişe kızın üzerinde devasa bir bomba gibi dururken yerinde kıpırdandı Diana. "Kimse görmemeli." dedi dudaklarını ısırarak. "Bunu ortak salona sokamayız." Ayaklarını yere çarptığı sırada arkasında Parfait'in kucağına bir de anahtar fırlattığını gördüğünde onu da yakalamaya çalıştığı sırada sendellemişti. Neyse ki düşmedi ve kucağına düşen anahtarı yanındakilerden birisi aldığında sırtını dikleştirerek kocaman şişeyi absürt görünse bile kolunun altına sıkıştırmaya çalıştı.

Bazı Oyunlar ve Arkadaşlıklar Hairst10 Bazı Oyunlar ve Arkadaşlıklar Tumblr10
diana:
 

.:
 

❤ :
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Dylan Ronald Cooper
Gryffindor
Ϟ Rp Beğenileri : 35

Dylan Ronald Cooper
Gryffindor
Dylan, artık bıkmıştı. Dayısına verdiği sözden solayı ekstra özen göstermeye çalışıyordu derslerine ve Diana ve arkadaşları -Parf hariç-  bu konuda ona yardımcı oluyordu. Bu sene SBD lerini verecek olması onu epey geriyordu. Neyse ki biraz rahatlamak için vakit bulabildikleri nadir anlardan birindeydi. Şapşal şapşal karşısında duran Diana'ya bakıp millete laf yetiştirken aniden ekibin eksik üyesi de yanlarında bitti. Parf elinde bir şişeyle yanlarında bittiğinde açıkcası heyecanlanmıştı. O harika yapraklarla yaşadıklarından sonra açıkcası zehir olsa PAra öneriyorsa denebilir potansiyeli vardı. Diana'nın kuçağına bıraktığı koca şişeyle afallamasına güldü. Arından Diana'nın tutamadığı anahtarı alıp üzerine baktı. "Dostum müzik odası mı? GErçekten bir enstrüman falan çalmayı bileniniz var mı? Yakalanırsak ne diyeceğiz ki?" Düşüncesini dile getirdiği halde yakınlarda ki müzik odasına doğru ilerlemeye başladı. " Hem bunu böyle düz kafamıza mı dikicez be eğlencesi nerde?" diye sordu.

Herkesi müzik odasına doluşturdu. En önde elinde ki şişeyle korkulu gözlerle Diana girmişti. İçeri girdiklerin elinden şişeyi aldı. "Hey rahatla Diana. Bir şey olmaz bunlardan bir keresinde içmiştim. Hatırlıyor musun Alise? Babamın dolabından çalmıştık. Daha küçüktük üstelik kaç yaşındaydık? 12 mi?"
Bazı Oyunlar ve Arkadaşlıklar 938c3b42e34e98e4b725d84dc0237f5fd7f75cd1

Spoiler:
 

Spoiler:
 

pure love:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lena Dora Warner
Gryffindor
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Lena Dora Warner
Gryffindor
Yeni sene, yeni zorluklar ve son zamandaki olaylar ile iyice kafa karışıklığı demektir. En azından Lena Dora için öyleydi. Kıvranarak çalıştığı dersler zorluyordu onu sürekli. Onun dışında ise sanki her öğrencide aynı hava vardı. Sınav senesi yaklaşıyorken öğrenciler daha da bir heyecana kapılıyorlardı. Hatta heyecandan çok telaş bile denilebilirdi buna. Ortak salonda olan sessiz ve kurak havadan kaçmak için yatağının üzerine sinmişti sarışın cadı. Kaçak olarak getirmek için ter döküp ancak içeriye getirdiği küçük sincap Moony her zamanki tembel ve şirin şekilde aslında onun yatağı olan küçük kutudaydı. Sessiz bir hayvan olması güzel bir şeydi elbette ancak obunda sık sık hareketli anları olacaktı. Lena ise bir ona bir önündekilere bakıyordu. Parşömen kağıtları uzunlamasına yığın olarak birikmişken bedeni iki büklüm duruyordu genç kızın. Sırtını dikleştirdi önce genç cadı. Kollarını iki yana doğru esnetirken çıkan 'çıt' sesleri ile "ah" diyordu her seferinde. Umutsuzca biraz hava almak istediği için asasını klasik şekilde gizli cebe koymaya çalışırken yürüyor ve ayrılıyordu ofis masasına dönmüş yatağından. Kapıyı açıp içeriye girerken aklına takılan bir kaç şeyi danışmak adına söylediği sözler, gördüğü şey ile durmuştu aniden. "Hey çocuklar bana yar- Bu da ne böyle?!" Kaşlarını çatıp oluşmuş guruba baktı Lena Dora. Kolları arasında şişeyi ancak kavramış kız, değişik şu yeni sayılacak çocuk , tek boynuzlu at (melody) ve diğerleri... Bir şey karıştırdıkları elbette kesindi. Ya da yapacakları. Ellerini beline koydu ve öfke ile yanlarına yaklaştı. Bir anahtara bir de tek tek gözlere bakıyordu. "Bir eğlence dönüyor ve ben çağırılmıyorum. Şaka mısınız siz?!" Beklenen tepkinin aksini dile getirdiğinden çok emindi sanki Lena. Ancak o sıkıcı havadan kaçmak için o değişik şeye katlanabilirdi. Evlerinde defalarca görmüştü babasının içtiğini bir belki iki yudum alarak. [Kesinlikle gizlice izlemiyordu onu(!)] Saçlarını geriye attı ve ifadesiz fakat ciddi olan simasını takındı. "Bende geliyorum"

Başlarına ne gelecek bilinmiyordu ama, o günden kendi aralarında güzel bir şey çıkacağı kesindi.


En son Lena Dora Warner tarafından 20.02.21 14:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ian E. Galen
Gryffindor
Ϟ Rp Beğenileri : 16

Ian E. Galen
Gryffindor
Tüy kalemini parmakları arasında döndürerek önündeki parşömene bakıyordu genç büyücü. Okulun bu yorucu kısmını pek sevmiyordu. Derslerle olan ilişkisi sadece çıkar ilişkisi idi. Bu başarısız bir öğrenci olduğu anlamına asla gelmemektedir. Zira aksine sevmediği ders için bike uğraşır bir şekilde tamamlandı dersi. Tabi şu an yaptığı iksir gibi saçma bir dersin saçma bir ödevi ile uğraşıyordu. Profesörun verdiği ödev ile ile ilgili yazak hiçbir şey bilmiyordu. Kağıtta aynı derste Profesör Shelly'e olan boş boş bakışları gibi bakıyordu Ian'a doğru.  Dikkati o kadar  dağınıktı ki ara ara beraber çalıştığı arkadaşlarının ne yaptıklarına bakıyordu. Parfait'in gelişi ile olmayan dikkati çocuğa doğru hızla kaydı. Elindeki şişeyi görünce gözleri kocama açılmış etrafa gören duyan çıkar mı diye hafifçe kafasını kaldırarak baktı.

"Ateş viskisi ne be?" diye şaşkınca şişeye baktı. Daha önce denemişti içki ama sadece annesi o yokken denemesinden ziyade yanında içsin ve limitini bilsin diye biraz tadına bakırmıştı.  Zaten bu yaşta ayyaş olmak istemedi. Ama eğlenceye de hayır diyemezdi. Emre biraz ortamci bir büyücüydü aradığını da buldu. "Yaa bulunur bir yolu yaa. İçkili oyunlar falan var. Hem içmek başlı başına eğlence" dedi. Çok geçmeden kankisi Dylan'ın onları sürüklediği yere gittiler.  Burası sakin ve güzel bir yerdi. Hatta buraya gelmek çok huzur veriyordu ona gizliden gizliye enstrüman çalıyordu ama bunu diğerlerinin daha yeni öğrenirken bilmesini istemiyorlardı. Neyse bu bilgileri boş verip gözlerini arkadaşının güzel cadının elinden aldığı şişeye baktı. "Yalnız nasıl içeceğiz. Bardak falan yok."

Bazı Oyunlar ve Arkadaşlıklar Ianemre
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Annalise Raine Cooper
Gryffindor
Ϟ Rp Beğenileri : 57

Annalise Raine Cooper
Gryffindor
Annalise gibi hırslı bir tip bile bu dönem derslerden yakınıyordu. Oda arkadaşı olan ve kuzeninin kız arkadaşı olan Diana, Annalise'i boş boş otururken oda içerisinde her gördüğünde şaşkınlığını dile getirmeden edemiyordu. Bazen herkesin biraz ara vermeye ihtiyacı vardı, Annalise'in bile. Bu yüzden organik bir şekilde gelişen buluşmaya dahil oldu. Tüm ekibin orada olmasıyla çıkacak tantanayı hayal dahi edemiyordu. Her toplanmaları bir olayla başladığı ya da bittiği için Annalise bu grubu kafasında doğrudan "bela" olarak kodlamıştı. Böyle olması hoşuna gidiyordu. Hele ki böyle bıkkın hissettiği zamanlarda kendine has tiplerle arkadaşlık etmek doğrudan serotonin salgılatıyordu cadıya. Yine de en has kişilik ödülü olsa Annalise gider onu Parf'a verirdi. Bir yerden bulduğu içkiyi gazete kağıdına bir bebek gibi sarıp Diana'nın kucağına bırakmasıyla yine birkaç kuralı çiğneyip atacakları aşikardı.

Müzik odasına vardıklarında Dylan'a yöneldi direk. "Hatırladığına inanamıyorum. Gerçekten rezil bir anıydı. Keşke hafızamızdan silebilsek. Fark edildiği zaman o kadar çok laf yemiştik ki..." dedikten sonra bir duraksamıştı. "Yine olsa yine yapardık." Kardeşler böyle şeyler için vardı haliyle, birbirlerini yoldan çıkartmak veya yola sokmak bu ikisi arasında bir quaffledan daha hızlı el değiştiriyordu. Müzik odasında minik adımlarla gezinmeye başladı. Kaç yıldır buradaydı ve buraya ilk gelişiydi. Halbuki ne kadar da çok işli dışlıydı müzikle ve ne kadar da çok ket vuruyordu kendine. Sadece derslere odaklanmak şu sıralar fark ettiği en büyük hatasıydı. Gözü gitara takılı kaldığında zoraki çekip aldı aklını. "Ee hadi içmiyor muyuz? Parf onu boşuna mı getirdi? Muggle oyunu tarzında bir şey vardı içmeye bahanemiz olur en azından. Neydi adı?"
Bazı Oyunlar ve Arkadaşlıklar 8zQrME
::
 

::
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t6074-annalise-raine-lejant#104236
Maxime Vachier-Lagrave
Gryffindor
Ϟ Rp Beğenileri : 21

Maxime Vachier-Lagrave
Gryffindor


Yeni sezonun başlamasının üzerinden daha birkaç gün geçmişti ve genç adam çoktan derslerin bunaltıcılığından sıkılmıştı. Bu kadar çabuk bir şeylerden sıkılması zaten on beş yıllık yaşantısında da başına türlü problemler açmıştı yeterince. Yine de bu huyundan bir türlü vazgeçemiyordu. Üstelik bu kadar ders yoğunluğunun üzerine bir de tren yolculuğunda tatsız anlar yaşadığı Parfait'in binadaşı ve özellikle quidditch'daşı olması yorgunluğunu daha da kamçılamaktaydı. Yolculuğun üzerinden belli bir zaman geçmesine ve Parfait ile birçok kez aynı ortamda bulunmuş olmasına rağmen genç adam hala ona pek ısınabilmiş değildi. Bütün bu bıkkınlığın nezdinde kendisini Gryffindor bina buluşması sayılabilecek bir ortamda bulması da işten bile değildi elbette. Tanıdığı bütün binadaşlarıyla aynı ortamda olmak genç adama bir nebze de olsa rahatlık bağışlıyordu, ta ki ''ismilazımdeğil'' bir anda ortaya çıkıp Diana'nın kucağına fırlattığı ateşviskisi şişesi günyüzüne çıkana kadar. Max'in zihninde canlanan o repliği duyabiliyor musunuz? ''Ah shit, here we go again.''

Dylan'ın önderliğinde Hogwarts'ta daha önce görmediği ve aslında çok da ilgisini çekebilecek bir yer olduğunu fark ettiği bir alanda buldu kendisini arkadaşlarıyla birlikte. Genç adam daha önce birkaç kez içki içmesine rağmen yine de çekinmiyor değildi. Neticede ismi ateşviskisi olan bir içecekten henüz on beş yaşındayken çekinmek pek de yanlış sayılmazdı. Düşüncelerini Anna'nın sorusuyla dizginlemek zorunda kaldığında genç cadının bahsettiği oyunu bildiğini fark etti.''Sence de ateşviskisiyle böyle bir oyun oynamak mantıklı mı Anna?'' Özellikle arkadaşlarının alkol üstsınırını bilmemesi genç adamı telaşlandırmaktan geri kalmıyordu. Birkaç kişinin kendini kaybetmesi, binaların oldukça ciddi bir cezai yaptırıma maruz kalmasına ve her şeyden önemlisi belki de Hogwarts macerasının son bulmasına sebep verebilirdi ancak, gençlik işte; kaynayan kan damarda durmuyor.


Bazı Oyunlar ve Arkadaşlıklar Baslksz-9


A Gryffindor From Hogwarts:
 


Seems like rhythm maybe little bit twerk:
 


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Dylan Ronald Cooper
Gryffindor
Ϟ Rp Beğenileri : 35

Dylan Ronald Cooper
Gryffindor


“Hadi ama Max. Kesinlikle harika bir fikir ve ben bir tane biliyorum. Yazın gittiğim şu kampta akşamları oynamıştık.” Sırıttı ve elindeki şişeyi sallarken büyücüye doğru gözlerini deviren kardeşine sırıttı. Şişenin üzerine sarılmış gazete kağıtlarını yırtarak açtı ve kapağını çevirdi. Burnuna götürüp kokladı. “Ooouu, epey sert olacak sanırım.” Dedi ve Parfait’e göz kırpıp sırıttı. “O halde başlıyorum hadi, hadi.” Derken bir sandalye çekti. Sandalyeye ters bir şekilde oturu ve dirseklerini sarkıtarak bileklerini sandalyenin sırtına dayadı. Hemen yanına doğru oturan Diana’ya bakıp gülümsedi. Onun yanında omaktan mutluluk duyuyordu. Boğazını temizledi ve sakince konuştu. “Ben hiç arkadaş grubumuzdan birinden hoşlanmadım.” derken cadının gözlerinin içine baktı ve şişeyi kafasına dikti. Çok büyük bir yudumdu. Aslında böyle bir itiraf için ihtiyacı olan şey tam da buydu. Yüzünü ekşitip Diana’ya şişeyi uzatırken kaşlarını kaldırdı. “Eğer odada ki birinden hoşlanıyorsanız şişe elinize ulaştığında bir yudum alın.” derken etrafına toplana herkese göz gezdirdi. Diana'nın sıcak parmaklarına değdiğinde üzerine bir sıcaklık çöktüğünü farketti. Alkolden miydi yoksa onun teni yüzünden mi emin olamıyordu. Gerçekten epey eğlenceli olacağa benziyordu.
Bazı Oyunlar ve Arkadaşlıklar 938c3b42e34e98e4b725d84dc0237f5fd7f75cd1

Spoiler:
 

Spoiler:
 

pure love:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ian E. Galen
Gryffindor
Ϟ Rp Beğenileri : 16

Ian E. Galen
Gryffindor


Yerleştikten ve içki ile nasıl bir oyun yapılacakları belirlendiği de keyifli olacağını düşündü.  Hatta cidden güzel bir oyundu, tabi daha ince hiç oynamamıştı. Cesaret doğruluk oyunu gibi kirli çamaşırları ortaya çıkaracağı aşikardı ama bunu dert etmek yerine ilginç içkinin tadına bakmak istedi.  İlk soru Dylan'dan gekdigin de ne diyeceğini bilemedi. Yani aşırı tuzak bir soruydu. Arkadaş grubu çok büyük değildi ve kız sayısı da fazla değildi. Evet dediği an birşeyleri çaktırmış olacaktı. Belki de bu değil herhangibir arkadaş grubunu düşünürler ve bu cevabı sorgulamalar diye düşündü. En azından belki cok sarhoş olup hatırlatmazlar... Bunları düşünürken farkında olmadan gözleri Anna'ya kaydı.  Kısa bir soluk akışvrisinden sonra Güzel soru ver bakalım şişeyi" diyerek arkadaşının elinden şişeyi aldı. Ayy ağzına değdiremezdi. Bu konuda baya titiz oluyrodu. Şişenin kapağının aldığı kadar içkiyi kapağa doldurup shot attı.   "Off bu..."  Duraksayip cümleye devam edip edemeyeceğini yokladı  " çok eğlenceli olacak"
Bazı Oyunlar ve Arkadaşlıklar Ianemre
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Bazı Oyunlar ve Arkadaşlıklar
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Müzik Odası-